13
April
2017

Jullie kozen voor dit goede doel…

T/m 7 april 2017 kon je stemmen op jouw favoriete goede doel: Café NL, Logeerhuis De Buren of het Ronald McDonald Huis Sophia. We konden zien dat het ook voor jullie geen makkelijke keuze was.

Weten wat we de actie inhield en wat voor de verschillende doelen in petto hadden? Lees het hier nog eens na >

Ronald McDonald Huis Sophia!
Toch heeft het Ronald McDonald Huis Sophia met een mooie meerderheid de meeste stemmen gekregen! Binnenkort zullen we dan ook de mouwen opstropen en de kookschorten aantrekken, want we gaan met het team een heerlijke avondmaaltijd koken voor de familie van zieke kinderen.

Hartelijk dank voor je stem!
Het Pimm Solutions team

download hier het stroomschema →

Op de hoogte blijven?
Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Bedankt! Je inschrijving is gelukt.
Oeps! Er is iets fout gegaan, probeer het later opnieuw.
Pimm Solutions lanceert pimmcadeaushop.nl: hét cadeauplatform voor het MKB
Pimm Solutions breidt haar dienstverlening uit naar het MKB. Met pimmcadeaushop.nl kunnen ook kleinere organisaties eenvoudig zakelijke cadeaus en attenties bestellen via één centraal platform.
lees verder    →
Zo brengt Rotterdam Inclusief sociaal ondernemen in de praktijk
Rotterdam Inclusief en Pimm Solutions laten zien hoe sociaal ondernemen in de praktijk werkt: samenwerken met impact, voor mensen en organisaties.
lees verder    →
Pimm Solutions behaalt EcoVadis Goud - duurzame impact, meetbaar bewezen
Een erkenning voor onze inzet op het gebied van duurzaamheid, sociale impact en verantwoord ondernemen.
lees verder    →
De WKR-regels in 2026 uitgelegd: zo houd je het overzicht!
Hoe werkt het en waar moet je rekening mee houden? Wij leggen het je kort en krachtig uit!
lees verder    →
Maverick Buying: de verborgen kosten van ongecontroleerde geschenkaankopen
Maverick buying bij geschenken lijkt onschuldig, maar kost organisaties onnodig geld, tijd en grip. Ontdek de verborgen kosten en hoe je dit voorkomt.
lees verder    →
5 momenten waarop je als MKB-bedrijf je medewerkers écht wilt verrassen
lees verder    →